ΣΤΟ
ΔΙΕΘΝΕΣ MEETING GALA ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ , ΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ
28/5/14, ΠΗΡΑΝ ΜΕΡΟΣ 2 ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΥ Γ.Α.Σ ΣΤΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑΝ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΦΕΤΙΝΕΣ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ
ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ. Η ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΜΕ ΕΠΙΔΟΣΗ 5.24Μ ΚΑΙ Η
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΕ ΕΠΙΔΟΣΗ 5.16Μ
Πέμπτη 29 Μαΐου 2014
Δευτέρα 26 Μαΐου 2014
ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2014
Το Σάββατο 24 Μαίου 2014 πραγματοποιήθηκαν για 17η συνεχή χρονιά οι
αγώνες στίβου "ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2014", τους οποίους διοργάνωσε η
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ με την Ε.Α.Σ. ΣΕΓΑΣ
Αν.Ατιικής, στο Αθλητικό Κέντρο Παλλήνης
.Ο Σύλλογος μας ΕΥΒΟ'ΊΚΟΣ Γ.Α.Σ πήρε μέρος με 7 αθλητές. Ο Γάραντζογιαννης Γιώργος πήρε τη 5η θέση στα 300μ ΠΠΆ με χρόνο 40.17'' ,ο Κουβαράς Κοσμάς έτρεξε στα 200μ Παίδων και ηρθε 6ος με επίδοση 24.48, ο Λάζος ΔημήτρηςΔΕΛΤΙΟ πηρε την 7η θέση στα 200μ ανδρών με χρόνο 23.61. Στο ίδιο αγώνισμα πήρε μέρος και ο Παντελάκης Νίκος κατακτώντας τη 10η θέση με επίδοση 24.07΄΄. Στα 300μ ΠΠΚ πήραν μέρος οι Κουνή Σοφία με χρόνο 48.31'' την 11η θέση και Μπουροδήμου Χρύσα με χρόνο 48.59'', κετέκτησε τη 13η , τέλος η Μαραγκού Γεωργία πήρε μέρος στα 150μ ΠΚΑ με χρόνο 21.69΄'
.Ο Σύλλογος μας ΕΥΒΟ'ΊΚΟΣ Γ.Α.Σ πήρε μέρος με 7 αθλητές. Ο Γάραντζογιαννης Γιώργος πήρε τη 5η θέση στα 300μ ΠΠΆ με χρόνο 40.17'' ,ο Κουβαράς Κοσμάς έτρεξε στα 200μ Παίδων και ηρθε 6ος με επίδοση 24.48, ο Λάζος ΔημήτρηςΔΕΛΤΙΟ πηρε την 7η θέση στα 200μ ανδρών με χρόνο 23.61. Στο ίδιο αγώνισμα πήρε μέρος και ο Παντελάκης Νίκος κατακτώντας τη 10η θέση με επίδοση 24.07΄΄. Στα 300μ ΠΠΚ πήραν μέρος οι Κουνή Σοφία με χρόνο 48.31'' την 11η θέση και Μπουροδήμου Χρύσα με χρόνο 48.59'', κετέκτησε τη 13η , τέλος η Μαραγκού Γεωργία πήρε μέρος στα 150μ ΠΚΑ με χρόνο 21.69΄'
Παρασκευή 16 Μαΐου 2014
ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ 2014
ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ
ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΥ ΓΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΣΤΟΥΣ ΣΧΟΛΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ 16/5/14 ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ 1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 300Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΡΩΣΣΗ ΟΛΓΑ
1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 300Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ
ΣΟΦΙΑ 1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 150Μ
ΜΑΡΑΓΚΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑ 2η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 150Μ
ΚΟΥΡΝΙΑΤΗ
ΙΛΙΑ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 150Μ
ΒΑΜΒΑΚΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 80Μ
ΛΟΥΤΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 80Μ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΙΚΗ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 80Μ
ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ
ΧΡΥΣΑ 1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 300Μ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ 1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 600Μ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ 2η ΘΕΣΗ στα 600μ
ΜΑΤΣΟΥΚΑ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2η ΘΕΣΗ 80Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΤΑΡΛΑ
ΑΝΤΩΝΙΑ 1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΥΨΟΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΜΗΚΟΣ
Εγγραφή σε:
Αναρτήσεις (Atom)