Κυριακή, 14 Ιανουαρίου 2018

ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΤΙΒΟΥ 13/1/18 ΑΓ. ΚΟΣΜΑΣ



Το Σάββατο 13/1/18 στον Αγ. Κοσμά διεξήχθη Ημερίδα Κλειστού Στίβου στην οποία συμμετείχε ο Σύλλογος μας Ευβοϊκός Γ.Α.Σ. Όλοι οι αθλητές μας έκαναν ρεκόρ ξεκινώντας πολλά υποσχόμενοι το αγωνιστικό έτος 2018. Η Καραδήμου Σοφία έκανε νέα ατομική επίδοση στα 60μ με χρόνο 8.09’’ κατακτώντας την 2η θέση. Η Ρώσση Όλγα έτρεξε τα 60μ με εμπόδια στα 9.99’’  και τα απλά 60μ σε χρόνο 8.46΄΄κάνοντάς ρεκόρ και στα δύο αγωνίσματα. Στα άλματα  ο Παίδας  μας Ανδρεαδάκης Σταμάτης έκανε ρεκόρ στο τριπλούν με επίδοση 12.10μ και ο Παμπαίδας μας Ακριώτης Κωνσταντίνος στο μήκος βελτίωσε το ρεκόρ του κατά πολύ με επίδοση 5.48μ. Πολύ καλά πήγαν και οι μικροί μας αθλητές ΠΠΒ και ΠΚΒ στο μήκος ο Μίσχος Γιάννης έκανε επίδοση 4.52μ η Μαντασά Χριστίνα 3.93μ και ο Θεοδώρου Ανδρέας 3.90μ.


Κυριακή, 31 Δεκεμβρίου 2017

Παρασκευή, 22 Δεκεμβρίου 2017

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΥ Γ.Α.Σ



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΣΤΙΒΟΥ ΕΥΒΟΪΚΟΥ Γ.Α.Σ 16/12/17
(ως τη 10η θέση)
50Μ ΑΓΟΡΙΑ Α+Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2010-2011)
1ος ΛΙΩΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  8.77  Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
2ος ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 8.79 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
3ος ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 9.07 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ
4ος ΣΚΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9.10 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
5ος  ΠΛΕΣΣΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 9.25 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
6ος ΧΟΡΜΟΒΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 9.38 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
7ος ΚΟΛΛΙΑΣ ΘΑΝΟΣ 9.45 ΝΕΑΠΟΛΗ
8ος ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 9.75 ΝΕΑΠΟΛΗ
9ος ΤΑΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9.82 ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ
10ος ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9.88 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ

50Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Α+Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2010-2011)
1η ΧΑΤΖΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 8.77 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
2η ΤΣΑΛΑ ΕΛΕΝΗ 8.95 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ
3η ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 9.26  ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
4η ΜΑΛΤΣΗ  ΑΝΤΩΝΙΑ 9.51 ΝΕΑΠΟΛΗ
5η ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΛΥΔΙΑ 9.56 ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6η ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 9.65 ΝΕΑΠΟΛΗ
7η ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ  ΚΩΝ/ΝΑ 9.75 ΕΡΜΗΣ
8η ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 9.85 ΕΡΜΗΣ
9η ΜΠΑΖΩΤΗ ΒΙΟΛΕΤΑ 9.89 ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ
10η ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 10.00 ΠΙΝΔΑΡΟΣ

50Μ ΑΓΟΡΙΑ Γ+Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2008-2009)
1ος ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 8.13 ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ
2ος ΜΠΑΦΕΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 8.14 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ
3ος ΜΙΣΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8.15 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
4ος ΧΑΤΗΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 8.19 ΝΕΑΠΟΛΗ
5ος ΖΕΡΒΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 8.25 ΝΕΑΠΟΛΗ
5Ος ΡΙΓΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8.25 ΝΕΑΠΟΛΗ
7Ος ΚΥΡΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 8.39 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
7ος ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 8.39 ΝΕΑΠΟΛΗ
9ος ΚΩΣΤΑΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 8.41 ΤΡΙΤΩΝ
10ος ΚΑΛΑΒΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗ 8.42 ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ

50Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ+Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2008-2009)
1η ΜΠΙΜΠΗ ΠΑΝΤΕΛΙΤΣΑ 7.86 ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ
2η ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΥΡΤΩ 8.11 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
3η ΓΚΑΒΑΛΗ ΧΑΡΑ 8.15 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
4η ΓΛΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 8.30 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
5η ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 8.31 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
6η ΜΑΡΑΜΠΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ8.38 ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ
7η ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 8.54 ΝΕΑΠΟΛΗ
8η ΦΕΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 8.55 ΕΡΜΗΣ
9η ΧΑΤΖΗΛΑΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 8.65 ΠΙΝΔΑΡΟΣ
10η ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΤΕΡΙΑΝΝΗ 8.66 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ

50Μ ΑΓΟΡΙΑ Ε+ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2006-2007)
1ος ΣΤΟΥΡΝΑΡΗΣ ΠΑΡΗΣ 6.67 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
2ος ΓΑΡΕΦΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6.75 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3ος ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 6.87 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
4ος ΤΟΥΛΙΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 7.15 ΝΕΑΠΟΛΗ
5Ος ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 8.00 ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6Ος ΦΟΥΡΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 8.09 ΝΕΑΠΟΛΗ
7Ος ΒΥΛΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 8.10 ΠΙΝΔΑΡΟΣ
8Ος ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 8.12 ΠΙΝΔΑΡΟΣ
9Ος ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 8.38 ΠΙΝΔΑΡΟΣ
10Ος ΛΑΘΥΡΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 8.45 ΕΡΜΗΣ

50Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ε+ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2006-2007)
1η ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 7.02 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
2η ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΟΛΗ 7.32 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3η ΑΝΕΣΤΗ ΒΕΝΙΑ 7.44 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4Η ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 7.48 ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5Η ΣΑΜΑΝΤΑ ΧΑΡΑ 7.58 ΝΕΑΠΟΛΗ
6Η ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 7.61 ΕΡΜΗΣ
7Η ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΓΡΑΝΕΤΑ 7.74 ΝΕΑΠΟΛΗ
8Η ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 7.75 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
9Η ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 7.89 ΠΙΝΔΑΡΟΣ
10Η ΘΩΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 8.01 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ

60Μ ΠΠΒ (2004-2005)
1ος ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 7.57 ΤΡΙΤΩΝ
2ος ΣΤΑΥΡΟΥ ΧΑΡΗΣ 7.91 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
3ος ΜΑΡΓΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 7.91 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ

60Μ ΠΚΒ (2004-2005)
1η ΤΣΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 8.21 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
2η ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ 8.30 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
3η ΑΚΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 8.50 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
3η ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ 8,50 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ
5Η ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 8.59 ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6Η ΒΙΡΓΙΩΤΗ ΚΛΑΙΡΗ 8.61 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
7Η ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 8.75 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
8Η ΚΟΛΙΜΠΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 8.79 ΠΙΝΔΑΡΟΣ
9Η ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 8.82 ΠΙΝΔΑΡΟΣ
10Η ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 8.87 ΕΡΜΗΣ

ΣΚΥΤΑΛΕΣ
4Χ50Μ ΠΠ ΜΙΝΙ
1ος Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ 30.31
2ος ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 32.50
3ος ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ 32.77
4Χ50Μ ΠΚ ΜΙΝΙ
1ος ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ 28.32
2ος Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ 29.50
3ος ΑΚΑΔΗΜ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 31.02
4Χ60Μ ΠΠΒ
1ος Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ 31.51
2ος ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 32.40
3ος ΤΡΙΤΩΝΑΣ 33.65
4Χ60Μ ΠΚΒ
1ος Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ 32.98
2ος ΠΙΝΔΑΡΟΣ 33.73
3ος ΕΡΜΗΣ 35.64
ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ  Α+Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2010-2011)
1ος ΚΙΑΠΕΚΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 2.90Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
2ος ΚΟΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2.75Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
3ος ΚΡΙΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2.44Μ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
4Ος ΓΚΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2.32Μ ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ
5Ος ΚΑΤΣΑΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2.24ΜΝΕΑΠΟΛΗ
6Ος ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 2.20Μ ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ
7Ος ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2.10Μ ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ
8Ος ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1.95Μ ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
9Ος ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ 1.60Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
10Ος ΛΙΑΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1.38Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  Α+Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2010-2011)
1η ΓΚΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2.70Μ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
2η ΤΣΙΚΛΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ 2.36Μ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
3η ΛΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  2.15Μ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
4Η ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2.00Μ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ
5Η ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1.78Μ ΕΡΜΗΣ
6Η ΚΕΓΡΗ ΜΑΡΙΑ 1.70Μ
7Η ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1.38Μ ΕΡΜΗΣ

ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ Γ+Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2008-2009)
1ος ΣΤΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΣ 3.50Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
2ος ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3.38Μ ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3ος ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 3.26Μ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
4Ος ΓΕΛΕΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 3.00Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
5Ος ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2.92 ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ
6Ος ΒΕΡΓΙΩΤΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 2.90Μ ΕΥΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
7Ος ΚΑΡΟΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2.80Μ ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ
8Ος ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2.65Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
9Ος ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2.62Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
10Ος ΧΑΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2.48Μ ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Γ+Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2008-2009)
1η ΚΑΡΛΑΤΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 3.50Μ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ
2η ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 3.10Μ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
3η ΛΕΟΝΤΗ ΑΛΙΚΗ 2.92Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
4Η ΘΑΝΟΥ ΕΛΕΝΑ 2.80Μ ΤΡΙΤΩΝ
5Η ΚΑΤΣΑΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2.80Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
6Η ΦΡΟΥΔΑΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2.60Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
7Η ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2.52Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
8Η ΚΑΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2.45Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
9Η ΒΟΥΡΔΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2.45Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
10Η ΚΑΜΠΑΞΗ ΕΡΡΙΚΑ 2.45Μ ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ
 
ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ Ε+ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2006-2007)
1ος ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 4.07Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
2ος ΓΚΕΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 3.87Μ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
3ος ΤΣΙΓΚΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 3.86Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
4Ος ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3.50Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
5Ος ΚΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3.33Μ ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ
6Ος ΓΚΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3.25 ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ
7Ος ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 3.12Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
8Ος ΚΑΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2.70Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
9Ος ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2.53Μ ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  Ε+ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2006-2007)
1η ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ 4.50Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
2η ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 4.49Μ ΤΡΙΤΩΝ
3η ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 3.80Μ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ
4Η ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3.63Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
5Η ΑΣΛΑΝΙΑΝ ΦΩΤΕΙΝΗ 3.57Μ ΕΡΜΗΣ
6Η ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3.57Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
7Η ΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 3.48Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
8Η ΤΟΣΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 3.38Μ  ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ
9Η ΠΗΝΙΤΑ ΣΟΦΙΑ 3.30Μ ΕΡΜΗΣ
10Η ΡΩΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 3.30Μ ΝΕΑΠΟΛΗ

ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ1 (2004-2005)
1ος ΜΙΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4.55Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
2ος ΓΚΑΒΡΙΛΟΒΙΤΣ ΜΑΡΚΟΣ 4.50Μ ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3ος ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 4.14Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ

ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ (2004-2005)
1η ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 4.78Μ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ
2η ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΠΕΝΗ 4.66Μ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ
3η ΓΚΙΟΥΣΣΗ ΕΦΗ 4.43Μ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ
4Η ΦΡΑΤΖΗ ΛΥΔΙΑ 4.28Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
5Η ΜΑΝΤΑΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 4.28Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
6Η ΜΠΑΡΟΥΤΑ ΑΝΘΗ 3.98Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
7Η ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΝΙΚΗ 3.93Μ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ
8Η ΜΠΡΑΤΣΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 3.90Μ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ
9Η ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 3.70Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
10Η ΛΑΛΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ 3.52Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ

ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ2
1ος ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 4.96Μ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ
2ος ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 4.66Μ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ

VORTEX ΑΓΟΡΙΑ Δ+Ε+ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2006-2007-2008)
1ος ΚΟΥΡΜΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 33.55Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
2ος ΚΟΛΛΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 30.00Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
3ος ΙΣΑΚ ΜΑΡΚΟΣ 26.80Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
4Ος ΚΑΚΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 26.15Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5Ος ΚΟΛΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 25.10Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6Ος ΑΦΡΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 22.50Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
7Ος ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗ 22.00Μ ΠΟΛΥΜΝΑΣΤΟΣ
8Ος ΦΡΑΓΓΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 20.50Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
9Ος ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 18.30Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
10Ος ΔΕΔΕΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 9.75Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ

VORTEX ΚΟΡΙΤΣΙΑ Δ+Ε+ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (2006-2007-2008)
1η ΛΟΥΚΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 26.15Μ  ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
2η ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 23.90Μ ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3η ΣΙΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 23.80Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
4Η ΜΠΡΟΥΖΟΥ ΑΡΙΣΤΗ 20.80Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
5Η ΚΑΤΣΑΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 16.60Μ ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ
6Η ΝΤΡΕΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 16.40Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
7Η ΘΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 14.50Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
8Η ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 14.00Μ ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ
9Η ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 13.30Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
10Η ΚΑΤΣΟΜΠΕΝΑΚΗ ΕΥΑ 13.10Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ

ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΠΒ (2004-2005)
1ος ΚΟΛΛΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 46.25Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
2ος ΚΟΥΜΠΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 46.20Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
3ος ΝΤΟΒΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 39.20Μ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ
4Ος ΛΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 38.90Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
5Ος ΚΙΚΙΔΗΣ ΚΥΡΗΚΟΣ 35.90Μ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ
6Ος ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 35.40Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
7Ος ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 35.20Μ ΑΤΛΑΣ
8Ος ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 22.00Μ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΚΒ (2004-2005)
1η ΤΖΑΦΑΛΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΜΑΡΙΑ 37Μ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ
2η ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 36.20Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
3η ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 30.60Μ Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ




Πέμπτη, 21 Δεκεμβρίου 2017

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2018

Το  Δ.Σ και οι Προπονητές του ΕΥΒΟΪΚΟΥ Γ.Α.Σ σας ευχόμαστε ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!



ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ ΚΑΙ ΤΕΦΑΑ.

Τρίτη, 19 Δεκεμβρίου 2017

ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ 2018



Κυκλοφόρησε και φέτος το ετήσιο Ημερολόγιο του Συλλόγου μας ΕΥΒΟΪΚΟΥ Γ.Α.Σ με φωτογραφίες των μικρών και μεγάλων αθλητών μας. Καλές επιτυχίες σε όλα τα παιδιά και καλές γιορτές !!!